Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Ankara 19°C
Parçalı Bulutlu
Ankara
19°C
Parçalı Bulutlu
Cts 23°C
Paz 24°C
Pts 25°C
Sal 24°C

Migros İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Migros’ta Kariyer Olanakları

Migros İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu
22.01.2021
270
A+
A-

Migros Ticaret A.Ş. ; stratejilerini, faaliyet gösterdiği ülkelerin perakendecilik standartlarını yukarı çekecek müşteri memnuniyeti anlayışı ile, sürdürülebilir kalite, saygınlık ve sektörel liderliği sağlamak üzerine yapılandırır. Migros İnsan Kaynakları, kurumun bu stratejilerinin gerçekleştirilmesinde rekabet avantajı yaratacak insan kaynağının sürekli gelişimini, motive edilmesini ve yönetimini sağlayacak sistemleri geliştirmeyi ve kurumsal ilkeler doğrultusunda uygulamayı hedefler. Şirket strateji ve değerleri ile örtüşen, çalışan mutluluğu ve bağlılığına hizmet eden objektif İnsan Kaynakları sistemlerinin kurulması ve uygulanmasını sağlamak ana görevimizdir.

Migros olarak farklılıklarımızı çeşitliliğe, çeşitliliği ahenge dönüştüren büyük bir aileyiz! İnsan Hakları ve Fırsat Eşitliği politikamız doğrultusunda, herkesin şeffaf, adil ve eşit haklara sahip olması için çalışıyoruz. Sürdürülebilir büyümenin ancak eşit imkanlar ve farklı bakış açılarıyla mümkün olacağının bilincindeyiz. Perakende ve tüketim sektörlerinde kadın çalışan ve yönetici oranının artmasına katkı sağlayan, Lead Network Europe’un Gold Partneriyiz. Sektörde ve ülkemizde kadın istihdamında sağladığımız değeri global ölçeğe taşıyor, çalışmalarımıza yön veriyoruz.

Migros Ailesi’ndeki Çalışma Alanları

İnsan Kaynakları
Kurumun stratejik hedeflerinin gerçekleştirilmesinde rekabet avantajı yaratacak insan kaynağının sürekli gelişimini, motive edilmesini ve yönetimini sağlayacak sistemleri geliştirmeyi ve kurumsal ilkeler doğrultusunda uygulamayı hedefler.
İnsan Kaynakları, Endüstri İlişkileri ve Eğitim ana birimlerinden oluşmaktadır.


Satış
Satış Yönetimi, şirketin satış ve karlılık hedeflerine ulaşmak üzere formatları konumlandırıp birbiri ile koordinasyonlu bir şekilde yönetilmesini sağlar.
Format Yönetimi, Bölge Direktörlüğü, Satış ve Yatırım Planlama, Mağaza Görsel Tasarım ana birimlerinden oluşmaktadır.


Pazarlama
Ürünün üretiminden nihai tüketimine kadar; üretim, kalite, tedarik, stok, fiyatlama, raf yönetimi, promosyon, çeşit yönetimi gibi tüm süreçlerinden sorumludur.
Hızlı Tüketim Ürünleri Pazarlama, Taze Ürünler Pazarlama, Pazarlama Planlama ve Tedarik Zinciri, Meyve Sebze ve Kırmızı Et Pazarlama, Gıda Dışı Pazarlama, Özel Markalar Pazarlama, Alkollü İçecek, Tütün ve Exclusive Ürünleri Pazarlama ve Bölge Pazarlama Yönetimi ana birimlerinden oluşmaktadır.


Mali İşler
Şirketin muhasebe, raporlama, hazine, stratejik planlama ve bütçeleme, yurtdışı iştirakleri koordinasyonu/denetimi, yatırımcı ilişkileri süreç ve sistemlerini etkin bir şekilde yasalara ve güncel düzenlemelere uygun bir şekilde yönetilmesini sağlar.
Finans, İşletme Muhasebesi, Yatırım Masraf Muhasebesi, Ticari Muhasebe ana birimlerinden oluşmaktadır.


Bilgi Teknolojileri & İş Geliştirme
Şirketin stratejik hedefleri doğrultusunda ihtiyaç duyulan otomasyonel yapıyı planlar, oluşturur, bu yapının devamını sağlar, geliştirir ve gerek duyulan donanımı temin ederek yapıya dahil eder.
Bilgi Teknolojileri ve İş Geliştirme ana birimlerinden oluşmaktadır.


Dağıtım Merkezleri & Lojistik
Mağazalarımızda müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için; ürünleri eksiksiz, zamanında ve en yüksek kalite standartlarında tüketiciler ile buluşturur, bu işlemi yaparken operasyonel verimliliği en üst seviyede tutarak, maliyetleri minimize eder.
Kalite Yönetimi birimi de şirket bünyesindeki ürünlerin, mağaza ve dağıtım merkezlerindeki süreç ve gıda güvenliği konularının yakın takibini yapar.
Tedarik Zinciri Çözümleri, Kalite Yönetimi, Dağıtım Merkezleri ana birimlerinden oluşmaktadır.


İnşaat
Migros Grubu’nun tüm yapı ve birimlerinin her türlü inşaat, elektrik, mekanik işlerinin projelendirmesini, müşteri ve şirket ihtiyaçları bazında; teknolojik gelişmeler gözetilerek inşaası ile kullanıma açılmasını, bu birimlerin demirbaş ihtiyaçlarının satınalması ve tesis edilmesini gerçekleştirir.
Teknik Servis, Yurtiçi Mağazalar İnşaat, Teknik Satınalma, Enerji Yönetimi ve Planlama ana birimlerinden oluşmaktadır.


Hukuk
Şirket lehine ve aleyhine açılmış yada açılacak her türlü davada şirketi temsil eder, mağazaların iskan, iş yeri açma ve çalışma ruhsatı ile ilgili ihtilafların giderilmesini sağlar, kira sözleşmeleri akteder, her türlü hukuki problemin çözümünde şirket vizyon, misyon ve stratejilerine uygun olarak hedef ve aksiyon planları belirler, bu hedefler doğrultusunda çalışmalar yapar.


Kurumsal İletişim
Tüm yazılı ve görsel medya iletişimi, stratejik açıklamalar, kurumsal sosyal sorumluluk faaliyetleri, müşteri ilişkileri yönetimi, müşteri memnuniyeti ve kurumsal gelişim sağlamaya yönelik araştırma, anket, raporlama çalışmaları yapmaktan, iç iletişim organizasyonları, stratejik açılış ve organizasyonlardan sorumludur.


Marka İletişimi & CRM
Migros Grubu’nun tüm formatlarında hayata geçirilen müşteri sadakati ve aktivite programlarını yönetir. Şirketin marka stratejisi ve buna paralel olarak yıllık iletişim planının belirlenmesinde etkin rol alarak, stratejik iletişim ve kampanya, promosyon bütünündeki yaratıcı tasarımları hazırlar ve bu tasarımların mecralardaki uygulama ve koordinasyonunu sağlayarak, mecra ilişkilerini yönetir ve medya satın alma ile planlamasını yürütür.


İç Denetim
Risk yönetimi, iç kontroller ve kurumsal yönetim süreçlerinin etkinliğini disiplinli bir şekilde değerlendirerek şirket hedeflerine katkı sağlamak amacını taşır.


Yatırım Geliştirme
Şirketin büyüme stratejisine uygun olarak mevcut mağazaların devamlılığını sağlar, büyük ölçekli mağaza yeri ve projesi geliştirir.
Yer Bulma ve Yatırım Geliştirme ile Emlak Yönetimi ve Kiralama ana birimlerinden oluşmaktadır.


Yurt Dışı İştirakler, Online ve Toptan Satış
Yurt Dışı İştiraklerimizin yönetimi ve koordinasyonunu yapar, E-Ticaret ve Katma Değerli Teknolojik Hizmetler Grubu’nun stratejik hedeflerine ve onaylanan finansal hedeflere ulaşmasını sağlayacak şekilde operasyonları yönetir. Ev dışı tüketim kanallarının (Cash&Carry ve Toptan Satış) karlı bir şekilde ciro gelişimini sağlar.
Yurt Dışı İştirakler, E-Ticaret ve Toptan Satış ana fonksiyonlarından oluşmaktadır.

Satış ve Saha Yönetimi
Sorumluluğunda bölge yönetimi olan roller; belirli bir bölgedeki kaynakları etkin yöneterek mağazaların kar, satış ve büyüme hedeflerini gerçekleştirirler. Mağazaların hedeflenen ciro ve karlılık hedeflerine ulaşmasını sağlarlar. Mağazalar ve İdari Birimler arasındaki koordinasyonu gerçekleştirir.
Bölge Müdürü
Mağaza Müdürü
Mağaza Müdür Vekili
Kıdemli Mağaza Müdür Yardımcısı
Mağaza Müdür Yardımcısı
Mağaza Yöneticisi

Satış ve Saha Operasyon
Saha operasyon rolleri; müşteri alışveriş deneyimi sürecinde yüksek hizmet kalitesi sunarak mağaza hedeflerinin gerçekleştirilmesine destek olurlar. Saha operasyonunu en etkin ve verimli şekilde yürüterek müşteri memnuniyeti sağlamak ve sorumlu olduğu alan ile ilgili ürün bilgisi ve teknik bilgi sahibi olması en temel görevleri arasındadır.
Bölüm Yöneticisi / Takım Lideri
Master Eleman
Kasap
Şarkütör
Danışma
Mal Kabul Elemanı
Büro Elemanı
Tezgahtar
Kasiyer
Satış Elemanı

İş başvurusu için tıklayınız

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.